Nominácia Procházku na sudcu v Luxemburgu je dôkazom kšeftovania Smeru s funkciami

Autor: Viktor Béreš | 19.11.2016 o 19:30 | Karma článku: 6,51 | Prečítané:  1056x

Verím, že pán Procházka už verejnosti prezradí  kto mu zaplatil celú prezidentskú kampaň a potom aj reklamnú kampaň do parlamentných volieb.

Deravá SIEŤ je potvrdzujúcim dôkazom, že politické strany sú financované bohatými  finančnými skupinami na Slovensku, ktoré v pasci vlastného strachu potrebujú zachovať kontinuitu ich kšeftov so štátom  a ovplyvňujú  tak zostavovanie vlád na Slovensku.  Penta účinne vplývala aj na nominácie Smeru či SaS v Radičovej vláde.  Pán Procházka pre zmenu zastupoval Pentu v spore proti štátu a pomohol  zablokovať účet Bratislavskej teplárenskej v roku 2008.

Žiaľ politické strany sú len bábkami finančných skupín a je potrebné len čakať, ktoré strany založia finančné skupiny v najbližšom čase, lebo sa boja že niektoré strany nebudú môcť ovládať. Dôležité je poznamenať,  že Procházka  zradil svojich voličov pre parlamentnými voľbami, ktorí mu na začiatku uverili, že chce nahradiť Fica  a  nakoniec pred voľbami otočil a začal kolaborovať s Ficom. Niet pochýb, že na pána Procházku zatlačili jeho sponzori. Preto by nemal  takýto človek reprezentovať nezávislosť  akým post sudcu v Luxemburgu nesporne je.  Ak niekto mení názory v zásadných otázkach ako bol postoj k Smeru (najprv nie a potom áno), ak niekto nevie vysvetliť financovanie bohatých kampaní, ten ani nevie zastupovať nestranne ako sudca a je potrebné jeho nomináciu okamžite zastaviť. Je to výsmech Slovenska a hlavne vlády, ktorá ho po sneme Siete (čo iste nie je náhoda) navrhla na túto funkciu.

Druhou rovinou nominácie Procházku je že vláda Smeru nám potvrdila, že politické kšeftovanie je jej blízke a že pán Procházka za svoj odchod zo Siete dostal odmenu od vlády v podobe nomináciu na sudcu v Luxemburgu. Týmto sa Smer dokonalo demaskoval a mali by sme Smer v budúcnosti konfrontovať zo všetkými kauzami  ako sú nástenkový tender, kauza Plachtince ako aj Bašternák.  Je zjavné, že Smer je iba komerčný projekt  ako zarobiť peniaze sponzorom Smeru a divím sa tým politickým robotníkom, ktorí sú Smeru ešte naklonení ak tušia, že kšeftovanie je hlavným spojivom tejto strany.

A po tretie. Kto to kedy videl aby bývalý advokát získal funkciu sudcu. Nemáme snáď dostatok sudcov, že musíme na post sudcu navrhnúť bývalého advokáta ? Smer nám tým robí len hanbu v zahraničí a dúfajme, že nie nadlho.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Protischránkový register má prvú obeť, vypovedali nájom bratislavskej stanice

Firma má v prenájme pozemky pred stanicou.

DOMOV

Ministra SNS kritizuje jeho tajomník z Mosta, problémom sú stíhačky

Modernizáciu slovenského letectva chce minister odložiť.

DOMOV

Pellegriniho úradníčka má blízko k IT firme spájanej s Počiatkom

Žiláková má mať vzťah so šéfom Anextu.


Už ste čítali?